Forum Przyjacielskie

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2015-11-04 22:17:11

pozłotka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-05-02
Posty: 4
Punktów :   

Solidne i do zadań specjalnych

Witajcie. Mam pytanie odnośnie takich wielozadaniowych butów. Już wyjaśniam co mam na myśli. Nie lubię mieć w szafie nadmiaru, a już zwłaszcza dotyczy to butów. idę z obecnym trendem i jestem minimalistką (ale tak naprawdę to zawsze nią byłam, dużo wcześniej nim stało się to modne). i teraz przechodzę do sedna. Chce mieć buty (zimowe) w których mogłabym się spokojnie się wybrać do klubu jak i w góry, ale nie chce by były to typowe trekingi. Wiem, że ciężko będzie mi coś takiego znaleść, ale mimo wszystko nie ustaję w poszukiwaniach. Na chwilę obecna bardzo podoba mi się ta marka: http://aligoo.pl/producent/lesta a dokładniej te niebieskie trzewiki, nie wiem tylko jak będą się ewentualnie sprawdzały na górskich szlakach. Czy ktoś może ma podobne lub identyczne buty tej marki i mógłby mi opisać jak wygląda podeszwa (chciałabym mieć pewność przed złożeniem zamówienia). Ewentualnie proszę o polecenie czegoś co spełnia moje (powyżej wypisane) wymagania. Dziękuję z góry.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yutopia.pun.pl www.wsti2010.pun.pl www.patriota.pun.pl www.pretorianie.pun.pl www.akwow.pun.pl